Wczytuję dane...
O nas

Już kilka lat z sukcesem nadążamy za potrzebami naszych klientów. Osiągnęliśmy swoją pozycję nie bojąc się nowych wyzwań i podejmując wielu ambitnych projektów.

Naszą misją jest wspieranie aktywności sportowej i pomoc w utrzymaniu jak najlepszej kondycji fizycznej – zarówno wśród profesjonalnych sportowców, jak i początkujących. Chcemy ich wspierać udostępniając jak najlepszy wybór sprzętu sportowego, najwyższej jakości, od renomowanych producentów, takich jak:

Adidas Training Hardware, Adidas Table Tennis, Dutch Mountains, MacGyver, Reebok Basketball, Reebok Fitness, Lifetime, Noridc Track, Nautilus, Gaim, Cornilleau France, Body Sculpture, Reebok Titanium, Reebok Bikes, TuffStuff, Impulse Fitness i inne.

Naszą inspiracją są nasi klienci - odważnie podejmujący nowe wyzwania i stawiający na swoje doskonalenie. Motywuje to nas do wszelkich starań, by pozyskać ich satysfakcję i zapewnić im najlepszy sprzęt, nadążający za światowymi trendami, nowościami na rynku i za rozwojem technologii  sportowej.  

Aby zaspokoić zróżnicowane potrzeby każdego klienta, stale rozwijamy naszą ofertę i kanały sprzedaży. Dzięki czemu świadczymy usługi na najwyższym poziomie, zarówno w procesie sprzedaży, jak i w obsłudze posprzedażowej.  

Każdy klient jest dla nas inspiracją - za co Wam serdecznie dziękujemy!