Wczytuję dane...
O nas

Już kilka lat z sukcesem nadążamy za potrzebami naszych klientów. Osiągnęliśmy swoją pozycję nie bojąc się nowych wyzwań i podejmując wielu ambitnych projektów.

Naszą misją jest wspieranie aktywności sportowej i pomoc w utrzymaniu jak najlepszej kondycji fizycznej – zarówno wśród profesjonalnych sportowców, jak i początkujących. Chcemy ich wspierać udostępniając jak najlepszy wybór sprzętu sportowego, najwyższej jakości, od renomowanych producentów, takich jak:

Adidas Training Hardware, Adidas Table Tennis, Dutch Mountains, MacGyver, Reebok Basketball, Reebok Fitness, Lifetime, Noridc Track, Nautilus, Gaim, Cornilleau France, Body Sculpture, Reebok Titanium, Reebok Bikes, TuffStuff, Impulse Fitness i inne.

Naszą inspiracją są nasi klienci - odważnie podejmujący nowe wyzwania i stawiający na swoje doskonalenie. Motywuje to nas do wszelkich starań, by pozyskać ich satysfakcję i zapewnić im najlepszy sprzęt, nadążający za światowymi trendami, nowościami na rynku i za rozwojem technologii  sportowej.  

Aby zaspokoić zróżnicowane potrzeby każdego klienta, stale rozwijamy naszą ofertę i kanały sprzedaży. Dzięki czemu świadczymy usługi na najwyższym poziomie, zarówno w procesie sprzedaży, jak i w obsłudze posprzedażowej.  

Każdy klient jest dla nas inspiracją - za co Wam serdecznie dziękujemy!

10 powodów udanych zakupów w 

  • Pozytywne opinie - stale przybywające przychylne odzewy są naszą dumą, bo wsłuchujemy się w głos klienta, by lepiej odpowiadać na wasze potrzeby.  Twoje zdanie jest dla nas bardzo ważneinspiruje nas do ciągłego doskonalenia naszej pracy  Aktywnie uczestniczymy w programach oceny Allegro i Ceneo  - Zaufane Opinie. Po każdym zrealizowanym zamówieniu otrzymasz email z linkiem, dającym możliwość podzielenia się swoim doświadczeniem.

  • Twoje dane są bezpieczne - to ważne by informacje na twój temat były poza dostępem i możliwością odczytu, przez ludzi niepowołanych.  Kupując w Smart Sport, masz pewność, że połączenie z naszą stroną jest szyfrowane, a wszystkie dane są zabezpieczone za pomocą uznanego certyfikatu SSL.

  • Bezpieczne płatności - dzięki współpracy z sprawdzonymi partnerami, gwarantujemy Ci bezpieczeństwo twoich płatności. Korzystając  z płatności elektronicznych, chronimy swoje dane, które są szyfrowane bezpiecznym połączeniem z certyfikatem SSL.  Zapobiega to przed dostępem osób niepowołanych i odczytowi twoich danych. Ponadto, żadne  informacje dt. twojego konta, jego stanu lub numeru karty kredytowej, nigdy do nas nie trafiają . 

  • Tylko oryginalne i nowe produkty - wszystkie nasze produkty są fabrycznie nowe i w pełni sprawne, a twoje  prawa są chronione gwarancją producenta, a dodatkowo naszą rękojmią. Jeśli uważasz, że  kupiony produkt nie działa prawidłowo lub jest zepsuty, skorzystaj z gwarancji producenta . W uzasadnionych przypadkach,  sprawnie wymienimy produkt  na nowy lub obejmiemy go naszym serwisem. Ponadto, większość  reklamacji rozpatrujemy szybciej niż przepisowe 14 dni. 

  

  • Sprawdzeni kurierzy  - w  trosce o jakość  naszych usług współpracujemy z sprawdzonymi firmami kurierskimi. Współpraca z uznanymi  partnerami pozwala nam szybko zlokalizować waszą wysyłkę i bezpiecznie dostarczyć ją do celu. 

  • Darmowa dostawa - utrzymanie zdrowia i formy,  to nie tylko wysiłek fizyczny i  duży hart ducha. Często wymaga on istotnych nakładów  finansowych. Dlatego wspieramy Cię   zapewniając darmową dostawę przy zamówieniach wartości już od 995 PLN.

  • 14 dni na zwrot  - chcesz zwrócić lub wymienić produkt? Możesz to zrobić bez zbędnych pytań. Możesz zrezygnować z całości zamówienia  lub częściowo. Poinformuj nas o tym mailowo lub telefonicznie i wyślij nam towar wraz z numerem konta. Po odbiorze i kontroli towaru niezwłocznie przelejemy Ci wpłatę na rachunek bankowy

  • Znane marki i  szeroki wybór  - kupując w Smart Sport, zyskujesz pewność, że produkty pochodzą z legalnego źródła. Zaopatrujemy się wyłącznie i bezpośrednio u producentów  lub wyłącznych dystrybutorów oryginalnej marki na cały kraj. To gwarancja oryginalności i najwyższej jakości naszych produktów. 

  • Profesjonalna obsługa, fachowe doradztwo - nasz doświadczony zespół sprawnie udzieli Ci  informacji nt.  statusu twojego zamówienia lub rzeczowo omówi wszystkie znaki zapytania dt. produktu.  Jeśli cenisz przyjacielską i profesjonalną obsługę, wybrałeś  odpowiedni sklep