Wczytuję dane...
Model: 17-42-132
Kod producenta: 17-42-132
Gwarancja: 12 miesięcy
Realizacja zamówienia: 48 godzin
EAN: 5907695529340
Wysyłka od: 13.08 PLN
Producent: HMS

Dlaczego ten produkt?

Jest on wykonany ze specjalnej gumy w technologii Anti-burst, dzięki której w razie pęknięcia, piłka stopniowo traci powietrze, chroniąc ćwiczącego przed nagłym upadkiem. Specjalna struktura piłki powoduje, że ciało nie ślizga się po jej powierzchni podczas ćwiczeń.

Zadbaj o komfort i zdrowie!

To nie wszystko! Zobacz! Połowa piłki pokryta wypustkami wpływa na szybszą regenerację mięśni. W trakcie ćwiczeń wypustki naturalnie masują nasze ciało, co zmniejsza ból powodowany mikro urazami. Popularność, jaką cieszą się piłki gimnastyczne, wynika z ich dużej skuteczności. Jest to zasługa specyfiki wykonywanych przy jej wykorzystaniu ćwiczeń.

Zawalcz o swoją formę!

Dzięki tej wytrzymałe piłce gimnastycznej możesz zwiększyć sprawność. Stanowi też idealne uzupełnienie standardowego treningu o elementy związane z ćwiczeniem równowagi. Trening z piłką YB03 HMS aktywizuje mięśnie posturalne, dzięki czemu użytkownik nie tylko poprawia swoją wytrzymałość, ale również koryguje ewentualne wady postawy. W efekcie możemy poprawić muskulaturę mięśni brzucha, nóg i ramion, elastyczność stawów, jak również uzyskać właściwą sylwetkę ciała. Z tego względu, jest to przyrząd idealny dla osób wiodących siedzący tryb życia.

Twoje zdrowie jest ważne!

Z tą piłką gimnastyczną można znacznie więcej! Z łatwością można znaleźć wiele zastosowań. Poza typowym treningiem gimnastycznym i aerobowym, bardzo dobrze sprawdza się również w terapii osób z różnego rodzaju problemami ruchowymi. Polecamy ją do klubów fitness gdzie cieszyć się będzie dużym zainteresowaniem oraz tym wszystkim, którzy bez wychodzenia z domu chcą efektywnie dbać o swoje zdrowie.

Co w sobie mam?

Dane techniczne:

  • Materiał: PVC
  • Antypoślizgowa struktura materiału
  • Pompka w zestawie
  • Średnica: 65cm
  • Waga: 1,33kg
  • Maksymalne obciążenie: 250kg
  • Gwarancja 24 miesiące

Dobre... Zamawiam!