Wczytuję dane...
Model: 17-42-300
Kod producenta: 17-42-300
Gwarancja: 12 miesięcy
Realizacja zamówienia: 48 godzin
EAN: 5907695590678
Wysyłka od: 14.69 PLN
Producent: HMS PREMIUM

Dlaczego to świetny wybór?

Piłka BSX10 HMS to przyrząd gimnastyczny w kształcie przeciętej na pół kuli, służący do balansowania ciałem. Została wykonana z wysokiej jakości materiałów zapewniających trwałość i komfort użytkowania. Ćwiczenia z piłką BSX10 HMS stanowią idealne uzupełnienie standardowego treningu o elementy związane z ćwiczeniem równowagi.

Sprawdź funkcjonalność!

W ich efekcie użytkownik może nie tylko rozbudować muskulaturę mięśni brzucha, nóg i ramion, ale przede wszystkim elastyczność stawów i kształt sylwetki ciała. Odwrócenie piłki podstawą do góry, pozwala dodatkowo rozbudować zestaw ćwiczeń o elementy poprawiające siłę ramion. Trening z piłką BSX10 HMS efektywnie aktywizuje mięśnie posturalne, dzięki czemu użytkownik nie tylko poprawia swoją wytrzymałość, ale również koryguje ewentualne wady postawy.

Zadbaj o siebie!

Z tego względu, jest to przyrząd idealny dla osób wiodących siedzący tryb życia. Dla piłki BSX10 HMS z łatwością można znaleźć wiele zastosowań. Poza typowym treningiem gimnastycznym i aerobowym, bardzo dobrze sprawdza się również w lecznictwie i terapii osób z różnego rodzaju niesprawnościami. Pomaga w tym specjalna struktura zewnętrznej powłoki piłki, dzięki której ciało nie ślizga się po jej powierzchni oraz wysokiej jakości, przyjemna w dotyku guma. Polecamy ją tym wszystkim, którzy bez wychodzenia z domu chcą w przyjemny sposób dbać o swoje zdrowie.

Zastosowanie: Przyrząd do balansowania Pozwala ćwiczyć mięśnie brzucha, nóg i ramion

Dane techniczne:

  • Materiał powłoki: PVC Materiał podstawy: ABS
  • Średnica: 60 cm
  • Wysokość: 25 cm
  • Maksymalna waga użytkownika: 250 kg
  • Gwarancja 24 miesiące

Dobre... Chcę to u siebie!