Wczytuję dane...
Model: 2540
Kod producenta: ADAC-11404
Realizacja zamówienia: 48 godzin
EAN: 885652002370
Wysyłka od: 13.08 PLN

 

Wałek pojedynczy marki adidas przeznaczony jest do ćwiczeń i modelowania mięśni ramion, barków i grzbietu. Wzmacnia również i kształtuje mięśnie brzucha, ud i pośladków. Sprawdzi się jako urozmaicenie i uzupełnienie Twojego podstawowego treningu, w ćwiczeniach koordynacyjnych, rozciągających i stabilizujących. Wałek przyda się każdemu użytkownikowi, bez względu na poziom zaawansowania.

Wałek wykonany został z trwałych, estetycznych i bezpiecznych materiałów. Koło pokryto specjalnym antypoślizgowym materiałem, co sprawia, że nie ślizga się po podłożu. Zapewnia to bezpieczeństwo i komfort podczas wykonywania ćwiczeń.

DANE TECHNICZNE:

Średnica koła: 18 cm

Szerokość koła: 5,5 cm

Szerokość wałka: 29,3 cm

Kolor: czarny

Materiał: PP, TPR

Waga: 0,48 kg

Przeznaczenie: użytek domowy/ amatorski

Gwarancja: 2 lata

Adidas, jako światowy lider w dziedzinie sportu i sprzętu fitness, jest jedną z najbardziej szanowanych marek na całym świecie. Starając się nieustannie łączyć elegancję, nowatorski design i produkty wysokiej jakości – co odzwierciedlają charakterystyczne dla marki trzy paski – adidas pomaga zawodnikom w uzyskiwaniu najlepszych wyników podczas treningów. Misją marki adidas jest wyposażanie wszystkich sportowców w niezbędne narzędzia ku temu, by mogli realizować zamierzone cele, przekraczając własne granice i osiągając „niemożliwe”.

Wśród szerokiego asortymentu produktów adidas – od ciężarów, ławek treningowych po stabilizatory i wiele innych – każdy znajdzie coś dla siebie.

Pozostałe akcesoria

 • długość: 

  29

 • PCB: 

  12

 • szerokość: 

  18

 • wysokość: 

  18