Wczytuję dane...
Model: 4802
Kod producenta: ADSU-13332BL
Realizacja zamówienia: 48 godzin
EAN: 885652019415
Wysyłka od: 13.08 PLN

 

Stabilizator łokcia marki adidas został zaprojektowany tak, aby zapewnić Ci maksymalną wydajność i szybką regeneracją. Elastyczny materiał, z którego został wykonany, gwarantuje swobodę ruchu i dokładne dopasowanie do stawu. Stabilizator zapewnia silny ucisk i ochronę tkanek miękkich. Noszony podczas sesji treningowej wzmacnia staw, a w trakcie leczenia po kontuzji minimalizuje ryzyko nadmiernego wyprostu, jednocześnie zmniejszając obrzęk po wysiłku.

W stabilizatorze znajduje się podwójna kompresyjna opaska kinezjologiczna i silikonowy wkład, dzięki któremu opaska utrzymuje się na miejscu, nie gniecie i nie rozprasza, a Ty możesz skupić się w całości na treningu. Doskonała wentylacja zapewnia przepływ powietrza i zapobiega odparzeniom.

 

Jak wybrać właściwy rozmiar?

Zmierz obwód swojego stawu łokciowego i wybierz stabilizator dla siebie:

S: 22 - 25 cm

M: 25 - 28 cm

L: 28 - 31 cm

XL: 31 - 35 cm

DANE TECHNICZNE:

Wymiary: 19,7 x 12,5 x 0,3 cm (dł. x szer. x wys.)

Materiał wykonania: nylon (47%), poliester (43%), elastan (10%)

Waga: 0,035 kg

Rozmiar: M

Kolor: czarny, niebieski

Gwarancja: 2 lata

Przeznaczenie: użytek domowy

 

Adidas, jako światowy lider w dziedzinie sportu i sprzętu fitness, jest jedną z najbardziej szanowanych marek na całym świecie. Starając się nieustannie łączyć elegancję, nowatorski design i produkty wysokiej jakości – co odzwierciedlają charakterystyczne dla marki trzy paski – adidas pomaga zawodnikom w uzyskiwaniu najlepszych wyników podczas treningów. Misją marki adidas jest wyposażanie wszystkich sportowców w niezbędne narzędzia ku temu, by mogli realizować zamierzone cele, przekraczając własne granice i osiągając „niemożliwe”.

Wśród szerokiego asortymentu produktów adidas – od ciężarów, ławek treningowych po stabilizatory i wiele innych – każdy znajdzie coś dla siebie.

Pasy i opaski

  • długość: 

    19

  • PCB: 

    72

  • szerokość: 

    12