Wczytuję dane...
Model: 17-22-272
Kod producenta: 17-22-272
Gwarancja: 12 miesięcy
Realizacja zamówienia: 48 godzin
EAN: 5907695534580
Wysyłka od: 13.08 PLN
Producent: HMS

Dlaczego to najlepszy wybór?

ABS MASTER PRO MULTI SET to Twój osobisty sposób na zbudowanie perfekcyjnej sylwetki. To rewolucja w kształtowaniu mięśni. Jego głównym przeznaczeniem jest budowanie i wzmacnianie mięśni brzucha, jednak dzięki dodatkowym panelom sprawdzi się w treningu całego ciała. Jest idealnym uzupełnieniem klasycznego treningu. Ułatwi wzrost siły i wytrzymałości mięśni. Fale elektryczne EMS, które ABS Master Pro przepuszcza przez nasze ciało powodują kurczenie i rozkurczanie się mięśni. Impuls ten pochodzi z elektrody umieszczonej w nakłaadce, która jest zakładana podczas treningu.

Zadbaj o komfort i zdrowie!

Wysyłane impulsy docierają do najgłębiej usytuowanych włókien mięśniowych, co zwiększa poprawę ich kondycji i gwarantuje efekty znacznie szybciej niż klasyczny trening. Urządzenie posiada 6 trybów pracy i 20 poziomów intensywności. Dzięki temu idealnie dopasujemy trening do naszych potrzeb i stopnia zaawansowania. ABS Master Pro można używać w trakcie klasycznego treningu, jak również w czasie wykonywania czynności dnia codziennego. Główną różnicą między standardowym treningiem a stosowaniem ABS Master Pro jest fakt, że nie obciążamy stawów. Fale EMS ukształtują i wzmocnią ciało bez ryzyka kontuzji.

Zawalcz o formę!

Efekty osiągniesz stosując ABS Master Pro zaledwie 20 minut dziennie, bez wysiłku i morderczych ćwiczeń. Dzięki temu rewolucyjnemu niewielkiemu urządzeniu poprawisz znacznie efektywność swoich treningów, oszczędzisz czas i pieniądze, a także nie dopuścisz do sytuacji treningowej w której możliwa byłaby kontuzja. Dodatkowo wzmocnisz swoje mięśnie, poprawisz kondycje spalisz zbędną tkankę tłuszczową i sprawisz, że przemiana materii wskoczy na wyższy poziom. ABS Master Pro idealnie sprawdzi się dla osób w każdym wieku i na każdym poziomie zaawansowania.

Co w sobie mam?

Dane techniczne:

  • Zestaw zawiera: Panel: 4 szt (1x duży, 2x mały, 1 x pośladkowy) Pas: 1 szt Przekaźnik: 4 szt Pilot: 1 szt Kabel do ładowania Instrukcja obsługi: 1 szt
  • Waga: Panel główny: 40g Mały panel: 12.5g Panel pośladkowy: 35g
  • Wymiary: Panel główny: 180 x 168mm Mały panel: 180 x 93mm Panel pośladkowy: 260 x 200mm Nakładka główna: O 45mm Pilot: 37 x 75mm
  • Materiał: PU
  • Napięcie: 54V(Max) Napięcie wyjściowe: 54V(Max) 6 trybów pracy 20 poziomów intensywności
  • Rodzaj baterii do pilota: CR2032 AAA
  • Przekaźniki ładowane kablem USB
  • Sugerowana temperatura otoczenia w trakcie użytkowania: 15-35° C
  • Nie przeznaczony do użytku komercyjnego
  • Gwarancja 24 miesiące

Dobre... Chcę to u siebie!