Wczytuję dane...
Model: 17-45-022
Kod producenta: 17-45-022
Gwarancja: 12 miesięcy
Realizacja zamówienia: 48 godzin
EAN: 5907695540420
Wysyłka od: 13.08 PLN
Producent: HMS

Dlaczego to świetny wybór?

DD12 HMS PREMIUM to wielofunkcyjny drążek. Przy jego użyciu, wykonamy ćwiczenia na większość, górnych partii mięśniowych. Działa na zasadzie dźwigni. Wystarczy zablokować go między futryną, a ościeżnicą. Piankowe uchwyty gwarantują komfort chwytu i chronią przed powstaniem odcisków.

Zabezpieczenia na drążku, zapobiegają uszkodzeniu ramy drzwi. DD12, zapewnia wiele możliwości konfiguracji uchwytu oraz możliwość wykonania, nie tylko podciągnięć. Dzięki dodatkowym rękojeścią, które przypominają poręcze, możliwe jest wykonanie dipów, a dzięki taśmom wykonanie pompek lub innych ćwiczeń na klatkę piersiową.

Daj sobie wycisk!

Głównym przeznaczeniem DD12 jest podciąganie. Podciąganie jest trudnym, ale bardzo rozbudowującym sylwetkę ćwiczeniem. W trakcie ruchu angażujemy do pracy mięśnie przedramienia, bicepsów, mięśnie brzucha jako stabilizator i oczywiście całą grupę mięśni pleców, na czele z najszerszym grzbietu. Dzięki dodatkowym uchwytom, wykonamy ćwiczenia na pozostałe partie mięśniowe, górnej części ciała. DD12 HMS PREMIUM jest świetnym rozwiązaniem, do domowego treningu.

Co w sobie mam?

Dane techniczne:

  • Materiał: stal, terylen, PVC, NBR
  • Wymiary: 100 x 190 (z taśmami) x 39 cm Średnica: 30 mm
  • Maksymalne obciążenie: 200 kg 
  • Nie przeznaczony do użytku komercyjnego
  • Gwarancja 24 miesiące

Dobre... Chcę to u siebie!