Producenci
Producenci

Dlaczego ten sprzęt?  

 

Zaczynasz pakować?

Wszystkim, którzy dopiero zaczynają wielką przygodę z kulturystyką, zadedykowaliśmy serię Marbo Home. Jest to sprzęt w pełni funkcjonalny, wytrzymały, a do tego prosty w złożeniu. Cechuje go także wysoka estetyka wykonania, z elegancką tapicerką na grubej gąbce oraz malowaniem proszkowym.

Już wiesz coś o tym?

Dla tych którzy już mają doświadczenie regularnych treningów, lecz stawiają sobie wyższe wymagania co do ćwiczeń w domu, stworzyliśmy serię Marbo Semi-Pro. Gwarantuje ona wygodę i pewność ćwiczeń, odznacza się mocnym profilem oraz maksymalną wytrzymałością konstrukcji. Atutem są tu grube pokrętła dociskowe i świetna gatunkowo tapicerka w dwóch kolorach. 

Również zawodowcy!

Masz to już we krwi? Jeśli jesteś zaprawiony w  boju, polecamy ci serię Marbo Professional. Produkty z prezentowanej tu linii posiadają certyfikat potwierdzający zgodność normami PN-EN ISO 20957-1:2014-02, PN-EN 957-2:2005. Oznacza to, że mamy do czynienia z zaawansowanym sprzętem, przeznaczonym do użytku masowego, zarówno w siłowniach komercyjnych, jak i użyteczności publicznej. 

Nowość!

Najnowszym rozwiązaniem jest linia Free Weight, oferująca wszelkiego rodzaju maszyny siłowe na wolne ciężary. Sprzęt z tej linii przeznaczony jest do użytku profesjonalnego. 

Zawalcz o formę!

Wypróbuj Marbo Combat - dedykowaną linię produktów kierowanych dla prawdziwych fighterów. Znajdują się tutaj worki bokserskie i materace treningowe, idealne do uprawiania boksu, kickboxingu, karate czy judo. 

Zadbaj o komfort i zdrowie!

Natomiast Marbo Weight to nowa gama wyróżniających się obciążeń. Znajdują się tutaj ciężary o dwóch średnicach, świetnie dopasowane do naszych gryfów, jeszcze lepsze i o lepszym designie.

 

Super!... Zamawiam!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl