Producenci
Rabaty i zniżki

Akcja: Facebook: Nasi piłkarze na Euro 2020

1. Zwycięzcą konkursu są 3 (trzy) osoby, które odpowiedzą na pytanie konkursowe organizatora, z strony @smart2sport. Odpowiedź musi mieć formę co najmniej jednego zdania, w języku polskim. 

2. Zwycięzca ma prawo do jednej nagrody rzeczowej spośród proponowanych produktów, która zostanie mu przekazana, na wskazany adres na terytorium Polski, na koszt organizatora.

3. W przypadku braku nagrody, na stanie magazynowym organizatora, uczestnik ma prawo wybrać inną nagrodę, o równowartości nie wyższej niż pierwotnie wybrany produkt, z oferowanych nagród konkursowych.

4. Termin zakończenia konkursu to 25.10.2019 r. godz. 20:00.

5. Ogłoszenie wyników następuje 28.10.2019 r.

6. Zwycięzcy konkursu wyrażają zgodę na opublikowanie treści ich odpowiedzi oraz informacji o ich wygranej, z podaniem imienia, nazwiska lub nazwy profilu, w portalu społecznościowym Facebook.

7. Serwis Facebook jest całkowicie zwolniony z odpowiedzialności przez każdego uczestnika konkursu. 

8.  Konkurs nie jest w żaden sposób sponsorowany, popierany ani przeprowadzony przez serwis Facebook, ani z nim związany.

9. Organizator konkursu zastrzega sobie prawo do ostatecznego wyboru zwycięzców na podstawie własnej subiektywnej decyzji lub przedterminowego zakończenia konkursu, bez wskazywania zwycięzców. 

10. Polubienie lub udostępnienie strony @smart2sport lub jakichkolwiek materiałów zawartych na tej stronie, nie jest w żaden sposób obowiązkowe dla uczestników konkursu. 

 

 

 

 

Akcja: Zniżka za opinię

Szanowni klienci!

Wasze opinie są dla nas bardzo ważne i pozwalają nam lepiej zaspokajać wasze potrzeby.

  1. Przyznane zniżki mają charakter jednorazowy i są kierowane do klientów, którzy pozostawią pozytywną opinię o sklepie.
  2. Opinię można wystawić w odpowiedzi na e-mail z programu "Zaufane Opinie", który przychodzi na adres poczty elektronicznej klienta podany w zamówieniu.
  3. Zniżka przysługuje klientom, którzy sfinalizowali i opłacili zamówienie bezpośrednio w sklepie Smart Sport.
  4. W celu skorzystania z zniżki należy wysłać na adres info@smartsport.com.pl nr zamówienia i link do opinii.
  5. Zniżkę można wykorzystać w ciągu 6 miesięcy od otrzymania kodu rabatowego pocztą elektroniczną, przy kolejnym zakupie bezpośrednio w sklepie Smart Sport.
  6. Nie ma ograniczeń ilości towaru lub wartości zamówienia przy korzystaniu z zniżki. 
  7. Zamówienie nie powinno przekraczać stanu magazynowego sklepu.

Jeśli już skorzystałeś, powiadom znajomych!

 

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl